Полтавський суддя подає апеляцію на рішення НАЗК про порушення вимог законодавства

1

Суддя Октябрського райсуду Олександр Струков буде судитися з Національним агентством з питань запобігання корупції.

Полтавський суддя подає апеляцію на рішення НАЗК про порушення вимог законодавства

Полтавський суддя подає апеляцію на рішення НАЗК про порушення вимог законодавства

6 вересня 2017 року НАЗК винесло рішення «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону». Відповідно до нього Вища рада правосуддя повинна притягнути Струкова до відповідальності.

Документ НАБУ

Документ НАЗК

У свою чергу, 25 жовтня Олександр Струков звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду, щоб визнати рішення та припис НАЗК протиправними.

Спочатку його заяву залишили без руху, аргументуючи це наступним:

– Суд зазначає, що позивачем не додані до позовної заяви документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписала адміністративний позов, та докази адміністративної процесуальної правосуб’єктності позивача, – йдеться у судовій ухвалі.

Олександр Струков

Олександр Струков

Струкову дали час до 9 листопада усунути усі неточності у документах. 20 листопада Полтавський окружний адміністративний суд, повідомив про відкриття провадження в адміністративній справі.

У цей же день суддя Тетяна Канигіна, ухвалила рішення про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.

– Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду на 10:00 06 грудня 2017 року (за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26).

Справа розглядатиметься колегією у складі трьох суддів: Тетяна Канигіна, Світлана Сич та Наталя Слободянюк.

Зазначимо також, що 7 вересня Рада суддів України винесла рішення №44, у якому зазначається наступне:

– Рекомендувати зборам суддів Октябрського райнного суду міста Полтави розглянути питання про доцільність подальшоно перебування на посаді голови названого суду Струкова О.М., – йдеться в рішенні.

Рішення Ради суддів України

Рішення Ради суддів України

20 травня 2018
19 травня 2018