Полтавський суд розгляне справу недобросовісних держслужбовців

0

Неправомірні дії 2-х держслужбовців призвели до того,що до бюджету не надійшло понад 380 тисяч гривень. Таку інформацію надала прес-служба прокуратури Полтавської області.

_U_Hmelnickomu_pravosuddya_vershitimut_suddi_iz_zoni_ATO_1_2015_02_19_11_44_09

Полтавською прокуратурою було направлено до Октябрського районного суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні. Обвинувальний акт стосувався заступника керівника та колишнього інспектора одного з контролюючих органів Полтави. Їх підозрюють у зловживанні своїм службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України), поєднаного з підробкою офіційних документів (ч.1 ст.366 КК України). Таке повідомлення зробив перший заступник прокурора міста Полтави Руслан Кривоніс.

Зі слів прокурора, у травні 2014 року, у ході перевірки підприємства молочнотоварної галузі області, інспектор помітила порушення будівництва об’єкта та відхилення від проектно-кошторисної документації. Вона мала скласти акті перевірки і з підприємства стягнули б штраф у розмірі близько 400тисяч гривень. Проте інспектор вирішила діяти на користь підприємства і не внесла порушення до акта перевірки.

До акта були внесені незначні порушення ведення документації з будівництва. І саме цей документ для застосування штрафних санкцій інспектор подала на розгляд заступнику керівника, яка на той момент виконувала обов’язки начальника, – повідомив Руслан Кривоніс.

Також він додав, що заступник керівника, був поінформований про вчинене правопорушення. Про це засвідчив ще один колега інспекторів, який не виявив згоди приховати неправомірні дії підприємства.

Спроби інспекторів приховати прапорушення підприємства призвели до того, що до державного бюджету України не надійшло понад 380 тисяч гривень.

Наразі підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а на їхнє майно накладено арешт, – сказав перший заступник прокурора міста.

Злепко Юлія

22 липня 2018
21 липня 2018