Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень

0

3 січня Полтавський облавтодор уклав на ProZorro угоду з кременчуцьким ТОВ «ТК Промторг» на закупівлю будматеріалів і пального вартістю 92 410 500 грн, і це не перший договір між підприємствами. При цьому фірма зареєстрована 2 вересня 2016 року. За його директором можна знайти ще два підприємства схожої сфери діяльності в Кременчуці. Ситуація, безперечно, привертає увагу експертів і журналістів.

Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень

Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень. Фото: mail.flightcollege.com.ua

Троє із «ларця»

ТОВ «ТК Промторг». За Єдиним держреєстром, дата реєстації підприємства – 2 вересня 2016 року. Його директор – Дмитро Юрійович Литвинов – на посаді з 1 вересня 2016 року. У ресурсі вказано, що пан Литвинов керує ТОВ «ТК Промторг» за сумісництвом. Статутний капітал – 10 тис. грн.

1

Види діяльності:

  • оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами (основний, КВЕД 46.71 );
  • оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням (КВЕД 46.73);
  • неспеціалізована оптова торгівля (КВЕД 46.90).

2

За вказаним місцем реєстрації – Кременчук, пров. Героїв Бреста, 52 – «прописана» ще одна фірма зі схожою сферою діяльності (за основним КВЕДом) та тим самим директором. Це ПП «ТОП Сегмент».

ПП «ТОП Сегмент» має нульовий статутний капітал. Зареєстрована фірма 10 травня 2007 року, а Дмитро Литвинов керує нею з 2015-го.

4

Цікаво, що в інтернеті на неофіційному бізнес-порталі all.biz можна знайти ще одне підприємство під керівництвом пана Литвинова, яке займається продажем будівельних матеріалів і нафтопродуктів – ТОВ «Регіон Продукт». На згаданому вище порталі вказані контакти ПП «ТОП Сегмент» – співпадають адреси і навіть телефонний номер.

6

Витяг з порталу all.biz

Витяг з ЄДР. ПП "ТОП Сегмент"

Витяг з ЄДР. ПП “ТОП Сегмент”

Проте цієї фірми в ЄДР немає. У Кременчуці. Але є в Харкові, і знову ж таки основа діяльність співпадає. Директор – Геннадій Ткаченко. Дата реєстрації – 2010-й рік.

9

Проте якщо шукати ціни цієї фірми в Харкові – нічого не вийде. Але вийде в Кременчуці. Мальовничий сайт розповість і про дату створення (2010-й рік), і ціни, направить за тими ж контактами, зазначеними на all.biz. Але інформації про директора немає. Зате є відомості про партнерів, серед яких і Полтавський облавтодор.

11

It’s all about the money

Трохи розглянемо цінове питання. У рамках договору на 92 млн грн прописані такі ціни на матеріали:

8

Трохи про бітум. На порталах у тому ж Кременчуці можна знайти ціни – 6-9 грн/кг. У нашому випадку – 9,6 грн/кг. Підприємство «Регіон Продукт», наприклад, веде таку цінову політику:

10

Трохи про пальне. Завдяки порталу ЛігаБізнес, можемо побачити середні ціни на дизель і бензин А-92 для Полтавщини. Загалом, якщо орієнтуватися за середнім показником, то вказані в угоді вартості співпадають.

Ціни на дизельне пальне. Полтавська область

Ціни на дизельне пальне. Полтавська область

Ціни на А-92. Полтавська область

Ціни на А-92. Полтавська область

Це цікаво! Компанія «Регіон Продукт» на порталі all.biz зазначає про “бітумне партнерство” з «Укртатнафта». А от дизель і А-92 «Укртатнафта» продає сьогодні за нижчими цінами, ніж у договорі.

Нагадайте, з чого ми починали

ТОВ «ТК Промторг» за своє досить коротке існування вже співпрацювало з Полтавським облавтодором у жовтні 2016 року. Тож, загальна сума в договорах перевищує 100 млн грн.

11

Наразі експерти аналізують договір між підприємствами. Про результати ми повідомимо. Поки що скажемо одне: будьмо пильними та слідкуймо за тендерами й угодами разом!

23 квітня 2018
22 квітня 2018