Трибуна

Незалежна преса Полтави
+23°

Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень

розслідування 

3 січня Полтавський облавтодор уклав на ProZorro угоду з кременчуцьким ТОВ «ТК Промторг» на закупівлю будматеріалів і пального вартістю 92 410 500 грн, і це не перший договір між підприємствами. При цьому фірма зареєстрована 2 вересня 2016 року. За його директором можна знайти ще два підприємства схожої сфери діяльності в Кременчуці. Ситуація, безперечно, привертає увагу експертів і журналістів.

Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень

Полтавський облавтодор і його команда: договори на мільйони гривень. Фото: mail.flightcollege.com.ua

Троє із «ларця»

ТОВ «ТК Промторг». За Єдиним держреєстром, дата реєстації підприємства – 2 вересня 2016 року. Його директор – Дмитро Юрійович Литвинов – на посаді з 1 вересня 2016 року. У ресурсі вказано, що пан Литвинов керує ТОВ «ТК Промторг» за сумісництвом. Статутний капітал – 10 тис. грн.

1

Види діяльності:

  • оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами (основний, КВЕД 46.71 );
  • оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням (КВЕД 46.73);
  • неспеціалізована оптова торгівля (КВЕД 46.90).

2

За вказаним місцем реєстрації – Кременчук, пров. Героїв Бреста, 52 – «прописана» ще одна фірма зі схожою сферою діяльності (за основним КВЕДом) та тим самим директором. Це ПП «ТОП Сегмент».

ПП «ТОП Сегмент» має нульовий статутний капітал. Зареєстрована фірма 10 травня 2007 року, а Дмитро Литвинов керує нею з 2015-го.

4

Цікаво, що в інтернеті на неофіційному бізнес-порталі all.biz можна знайти ще одне підприємство під керівництвом пана Литвинова, яке займається продажем будівельних матеріалів і нафтопродуктів – ТОВ «Регіон Продукт». На згаданому вище порталі вказані контакти ПП «ТОП Сегмент» – співпадають адреси і навіть телефонний номер.

6

Витяг з порталу all.biz

Витяг з ЄДР. ПП "ТОП Сегмент"

Витяг з ЄДР. ПП “ТОП Сегмент”

Проте цієї фірми в ЄДР немає. У Кременчуці. Але є в Харкові, і знову ж таки основа діяльність співпадає. Директор – Геннадій Ткаченко. Дата реєстрації – 2010-й рік.

9

Проте якщо шукати ціни цієї фірми в Харкові – нічого не вийде. Але вийде в Кременчуці. Мальовничий сайт розповість і про дату створення (2010-й рік), і ціни, направить за тими ж контактами, зазначеними на all.biz. Але інформації про директора немає. Зате є відомості про партнерів, серед яких і Полтавський облавтодор.

11

It’s all about the money

Трохи розглянемо цінове питання. У рамках договору на 92 млн грн прописані такі ціни на матеріали:

8

Трохи про бітум. На порталах у тому ж Кременчуці можна знайти ціни – 6-9 грн/кг. У нашому випадку – 9,6 грн/кг. Підприємство «Регіон Продукт», наприклад, веде таку цінову політику:

10

Трохи про пальне. Завдяки порталу ЛігаБізнес, можемо побачити середні ціни на дизель і бензин А-92 для Полтавщини. Загалом, якщо орієнтуватися за середнім показником, то вказані в угоді вартості співпадають.

Ціни на дизельне пальне. Полтавська область

Ціни на дизельне пальне. Полтавська область

Ціни на А-92. Полтавська область

Ціни на А-92. Полтавська область

Це цікаво! Компанія «Регіон Продукт» на порталі all.biz зазначає про “бітумне партнерство” з «Укртатнафта». А от дизель і А-92 «Укртатнафта» продає сьогодні за нижчими цінами, ніж у договорі.

Нагадайте, з чого ми починали

ТОВ «ТК Промторг» за своє досить коротке існування вже співпрацювало з Полтавським облавтодором у жовтні 2016 року. Тож, загальна сума в договорах перевищує 100 млн грн.

11

Наразі експерти аналізують договір між підприємствами. Про результати ми повідомимо. Поки що скажемо одне: будьмо пильними та слідкуймо за тендерами й угодами разом!

Написати коментар

Останнi новини:

23 Червень 2017
Протестують проти того, що перукарні, у якій працюють, вимкнули електроенергію. Хоча, за словами жінок, жодних боргів перед енергетиками заклад не…
photo_2017-06-23_18-48-52
23 Червень 2017
23 червня о 18 годині полтавці зібралися біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського. Вони вимагають  припинити будівельні роботи,  які там ведуться…
діа
23 Червень 2017
НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та…
Грушевський
23 Червень 2017
23 червня 1917 Українська Центральна Рада опублікувала Перший Універсал. Цей документ сказав, що Україна має бути вільною, а її політичний…