Полтавський нардеп заявив, що до бюджету повернуто частину грошей “від злочинців епохи Януковича”

Народний депутат України Костянтин Іщейкін заявив, що до державного бюджету України було перераховано більше 150 мільйонів гривень коштів від екс-голови податкової міліції Головача і екс-голови аукціонного комітету з продажу нафти, скрапленого газу та вугілля Сухомлина. Обранець вважає, що таким чином повертаються кошти, розтранжирені злочинним режимом Януковича.

Іщейкін

– Щойно на Бюджетному комітеті прийняли рішення, яке стане реальним втіленням ідей Революції Гідності і вшануванням загиблих у цей особливий день. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос показав платіжки від екс-голови податкової міліції Головача і екс-голови аукціонного комітету з продажу нафти, скрапленого газу та вугілля Сухомлина, – пише Іщейкін на своїй Facebook-сторінці.

Нардеп зазначає, що вони перерахували до держбюджету 130,7 млн грн. і 20,9 млн грн. Як зазначає прокуратура, «кошти перераховані до бюджету особами, яких визнано винними у вчиненні злочинів у складі злочинної організації Януковича В.Ф.»

– Це перші реально повернуті гроші від злочинців епохи Януковича.Колеги по Бюджетному комітету підтримали клопотання (фракція БПП давно виходила з такою ініціативою) щодо розподілу цих коштів між родинами загиблих Героїв Небесної Сотні і бійців АТО. Загалом виходить близько 47 тисяч гривень на родину. Хоча неможливо матеріально оцінити їх віддані життя за наше майбутнє і мирне небо над головою.

На думку депутата це не з ресурсу платників податків – ці надходження є профіцитом бюджету.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Ото фотка ухаха

2017-02-20
Тотошка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: