Полтавський міністр агрополітики заборонив агітувати однофамільцю на окрузі №151

Міністр аграрної політики із Полтавщини Тарас Кутовий через суд зміг заборони кандидату в нардепи по округу №151 Олександру Кутовому розповсюджувати передвиборчу агітацію.

Кутовий

Тарас Кутовий

Про це інформує мережа «Опора».

Октябрський районний суд міста Полтави за позовом Міністра аграрної політики України Тараса Кутового заборонив кандидату в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №151 Олександру Кутовому розповсюджувати передвиборну агітацію, яка ототожнюється з іменем позивача.

Нагадаємо, Тарас Кутовий в 2012 та 2014 роках обирався народним депутатом України в ВО 151. У квітні 2016 року Тараса Кутового було обрано Міністром аграрної політики України, а в окрузі були призначені проиіжні вибори народного депутата.

– Згідно з позовом Олександр Кутовий розповсюджував агітаційні матеріали, а саме відеоролик та листівки, використовуючи символіку ідентичну тій, що використовувалась Тарасом Кутовим під час власних виборчих кампаній, – повідомляє «Опора».

Крім цього, в агітаційних листівках Олександр Кутовий зазначав лише власне прізвище, що може вводити виборців в оману. Також відеоролик Олександра Кутового був використаний під час політичної агітації на ОДТРК «Лтава» 5 липня в період з 21:00 до 21:30. На думку Тараса Кутового, цей відеоролик дезорієнтує виборців та шкодить його діловій репутації.

Відповідно до позову, суд ухвалив рішення заборонити обласній державній телерадіокомпанії «Лтава», а також приватним, громадським та іншим телерадіоорганізаціям транслювати в ефірі відеоролик кандидата в народні депутати Олександра Кутового. Крім цього, суд заборонив розміщення будь-яких агітаційних матеріалів, які можуть пов’язувати вказаного кандидата з Тарасом Кутовим. Рішення було ухвалене 8 липня, того ж дня, коли був поданий позов Міністром аграрної політики.

Станом на 13 липня представники ОПОРИ 14 разів звертались з заявами до поліції щодо порушення виборчого законодавства в ВО №151. Наразі за жодною заявою немає рішення.

Також 13 липня спостерігачами ОПОРИ в місті Лохвиця зафіксовані незаконні агітаційні матеріали в підтримку кандидата від партії «Батьківщина» Руслана Богдана. Під час зустрічі кандидата та лідера партії Юлії Тимошенко з виборцями поруч зі сценою були розміщені агітаційні банери, які не мали вихідних даних.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Es hat nichts mit einer Tür zu tun.Ich gebe nochmal nen Tipp: Ich habe gerade darüber nachgedacht, dass es den Gegenstand im rundumkielschen Haushalt in jedem Raum gibt. In jedem! Und ich vermute mal, dass das bei dir auch so ist… Und es ist kein Eidn3chtungsgegerstann&#82i0;

2016-08-09
Maryellen
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: