Полтавський гурт “O.Torvald” зробить перерву у творчості

Свій останній сольний концерт перед перервою музиканти відіграють у Києві.

O.Torvald

O.Torvald

19 серпня в Зеленому театрі колектив відіграє останній сольний концерт у 2018 році. Про це пише РБК-Україна.

Рок-колектив «О.Torvald», на чолі з фронтменом Женею Галичем, виступає на сцені вже тринадцять років. На рахунку групи 7 записаних альбомів, сотні концертів, тури по всій країні та за її межами, а також перемога у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення».

«О.Torvald» також мають кілька саундтреків до фільмів, знятих в Україні: «Знову сам» («Тіні незабутих предків»), «Твой дух – твое оружие» («Правило бою»), головну пісню до серіалу «Київ вдень і вночі».

Група зареєстрована в Книзі рекордів України. Навесні 2018 року відбулася презентація кліпу на пісню «Ліхтарі», присвячена фанатам групи. Кліп транслювався на найбільшому медіа-фасаді країни, що зафіксували представники Національного реєстру рекордів України. Практично відразу після цього група відправилася в тур по Європі, де зіграла 10 успішних концертів в 10 містах.

Під час виступу на фестивалі «Atlas Weekend-2018» Женя Галич, фронтмен групи, заявив зі сцени, що колектив йде на рік у творчу відпустку. А 19 серпня в Зеленому театрі «O. Torvald» відіграють прощальний концерт перед перервою.

Довідково: Колектив був заснований у 2005 році в місті Полтава, а вже в 2006-му році відправився підкорювати столицю. Саме в Києві в 2008 році був записаний дебютний альбом під назвою «O.Torvald».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: