Полтавський еко-активіст виграв суд проти міськради

Активіст Сергій Антоненко вимагав визнати протиправною бездіяльність міськради щодо збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів і зобов’язати місцеву владу організувати роботу у цьому напрямку.

Небезпечні відходи

Небезпечні відходи

Полтавський еко-активіст Сергій Антоненко виграв суд проти міської ради. У своєму позові він вимагав визнати протиправною її бездіяльність щодо організації збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів у складі побутових. Також позивач хотів зобов’язати міськраду укласти на конкурсних засадах необхідні договори з виконавцями та проконтролювати їх виконання. Справу розглядав окружний Адміністративний суд.

Сергій Антоненко

Сергій Антоненко

– Ми перемогли у цій справі, адже наші вимоги задоволені, – каже адвокат позивача Ірина Висота. – Суддя Світлана Сич визнала бездіяльність міськради незаконною та зобов’язала організувати збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів у складі побутових шляхом визначення юридичних осіб, які здійснюють у межах Полтави збирання та перевезення небезпечних відходів спеціально обладнаним транспортом.

На подання апеляційної скарги представники міськради матимуть 30 днів з дня проголошення повного рішення. Однак, можливо, це рішення стане першим кроком до виконання у Полтаві Закону України «Про відходи», яким з 1 січня 2018 року запроваджено сортування сміття та заборонено захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: