Полтавський боєць стане журналістом

0

Редакція служби новин одного із всеукраїнських телеканалів вирішила привітати бійця полку Дніпро-1 Володимира Шередегу з Днем захисника України та подарувати грант на навчання у Вищій школі Media&Production.

Так, як боєць у дружніх стосунках із журналістами на «1+1», з якими познайомився під час служби, то майбутні колеги знали про захоплення Володимира.

— Мені зателефонував Саша Моторний, який працює на «2+2». Ми з ним познайомились ще минулого вересня, коли було перше припинення вогню. Він запросив мене на канал «1+1» в гості перед 14 числом. Там мене привітали і вручили грант. Звісно ж, було дуже приємно, — говорить Володимир.

lMq3wv5MSxg

У Вищій школі Media&Production захисник буде проходити навчання за спеціальністю «Журналістика телевізійних новин».

Про майбутні плани після проекту учасник школи поки що не думав.

—Так як навчання розпочинається після нового року, я точно ще нічого не знаю. Про всі деталі я дізнаюся трохи пізніше, десь на початку січня. Планів на майбутнє поки що немає. Поживемо — побачимо, — сказав майбутній журналіст.

Довідка: Вища школа Media&Production — це освітній проект «1+1 медіа», заснований у 2013 році, головною метою якого є забезпечення в Україні якісної медіа-освіти світового рівня. Media&Production пропонує курси та тренінги як для новачків, які лише мріють про кар’єру на ТБ, так і для кваліфікованих практиків, які прагнуть вдосконалювати свої навички.

Наталя Гостило

21 липня 2018
20 липня 2018