Полтавських захисників привітали з професійним днем

0

14 жовтня на Театральній площі захисників Полтавщини нагородили відзнаками та дипломами, а маленькі полтавці мали змогу побавитись із воєнною технікою.

DSC_0139

Представники Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та Петро Ворона нагородили відзнакою «За вірність народу України» та дипломами «Урок мужності» учасників АТО, військових та службовців ДСНС, журналістів, які знімали репортажі про зону АТО, та волонтерів.

Сьогодні свято всіх патріотів. Хочеться побажати вам найголовнішого – вистояти. Ви дуже багато пережили, проте це все не даремно. Це буде прикладом для нового покоління. Зараз ми йдемо в Європу, і тільки активною громадською позицією ми зможемо досягнути цієї цілі, – поздоровив захисників один із полковників.

Після урочистостей нагороджені під оплески громадян пройшлися маршем, а Данило Ревека заспівав пісень для учасників ходи.

Також під час заходу полтавці, а особливо діти, могли подивитися, погратися та навіть залізти на військову техніку, яка стояла біля входу в театр ім. В. Гоголя.

Наталя Гостило

Коментувати

22 березня 2018