Полтавських студентів запрошують на тренінг «Як слідкувати за коштами свого університету?»

0

Полтавських студентів запрошують до Черкас на тренінг «Як слідкувати за коштами свого університету?». Організовує тренінг черкаський осередок Молодого Народного Руху.

fVXuE7J64Jc-1-768x576

Під час тренінгу студентам розкажуть, як контролювати витрати вищих навчальних закладів, яким чином студент може впливати на формування бюджету у своєму навчальному закладі. Також студентам розкажуть де знайти бюджет свого ВНЗ та як дізнатися заробітну плату ректора.

Щоб долучитися до участі у конкурсі, бажаючі повинні до 10 лютого(включно) заповнити та надіслати анкету. Внесок від учасників, які пройдуть відбір, складає 35 гривень. Відібраним учасникам тренінгу  11 лютого буде надіслано запрошення та програма тренінгу.

Усіх учасників забезпечать харчуванням та проживанням, а також відшкодують вартість проїзду (автобусом або поїздом плацкарт/купе) в обидва напрямки за наявності проїзних квитків та за умови постійної присутності на тренінгу.

У разі виникнення додаткових  питань можна зателефонувати за номером  063 454 43 36 (Сергій Соснов), або надіслали запитання на електронну пошту m_n_r_ck@ukr.net

Отже,

ЩО? Тренінг «Як слідкувати за коштами свого університету?»

ДЕ? м. Черкаси

КОЛИ? 13-14лютого 2016 року

Коментувати

20 березня 2018