Полтавських школярів запрошують до участі у Міжнародному конкурсі

0

Підприємство Укрпошта пропонує конкурс до уваги дітей від 10 до 15 років. Школярі можуть взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа собі 45-річному». Цей конкурс проводиться Всесвітнім поштовим союзом.

shutterstock_116693557-700x466

Цей конкурс має на меті сприяти популяризації паперового листування серед молоді, а також розвивати їх навики формулювання та висловлення власних думок. Конкурс проводиться на трьох рівнях:регіональному, національному та міжнародному.

Щоб взяти участь у конкурсі школярі повинні надіслати свої матеріали на адресу місцевої дирекції Укрпошти із позначкою на конверті «Конкурс ВПС». Ознайомитись з адресами дирекцій можна на сайті Укрпошти.

Національний конкурс пройде у два етапи:

– регіональний етап – триватме з 15 жовтня 2015 року до 30 січня 2016 року. В цей період конкурси організовують дирекції Укрпошти в усіх областях України;

– фінальний етап – пройде з 01 березня до 15 квітня 2016 року. На фінальному етапі розглянуть твори, які посіли перше місце в кожній дирекції Укрпошти.

Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2016 р. На них очікують такі грошові премії:

І місце – 5 тис. грн;

ІІ місце – 3 тис. грн;

ІІІ місце – 2 тис. грн.

Матеріали, які переможуть у національному конкурсі відправлять на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія). Там на переможця чекає захоплююча подорож у супроводі організаторів конкурсу.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018