Полтавських призовників відправили на строкову службу

0

11 листопада об 11:00 в Полтавському обласному військовому комісаріаті на військову службу урочисто відправили призовиків.

557010

На службу відправили близько 100 призовників віком від 20 до 27 років. Спочатку хлопці пройдуть підготовку в навчальному центрі, а потім їх розподілять. Наразі, вони не знають, де будуть воювати. Підтримати молодиків прийшли їх рідні, а також учні та студенти навчальних закладів.

Голова ГО “Братерство учасників АТО Полтавщини” Віталій Турпітько подякував хлопцям за їх патріотизм, а також за те, що вони не злякалися і вирішили служити.

Також, з промовою до призовників звернувся Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір:

Сьогодні у вас особливий день. Все, що тут сказане, це те, що прожито, болить, те, що є реальним. Дай Боже, щоб вам не довелось застосовувати незабаром отримані навики в бою, але вміти це робити сьогодні – священний обов’язок кожного громадянина нашої держави. Пам’ятайте, що ви козацького роду. Досвід нашого війська козацького вивчаються в більшості країнах світу. Ми підтвердили в цих боях, що ми козацького роду, нас силою неможливо зламати чи перемогти військовою агресію.

Опісля цього, Владика освятив хлопців та вручив їм Горбанівські ікони Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, що всього на Полтавщині мають призвати 430 чоловік.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018