Полтавських підлітків протестували на ВІЛ та сифіліс

0

Протягом двох днів 150 учнів Полтавського професійного ліцею транспорту протестували на ВІЛ, гепатити В і С та сифіліс.

Полтавських підлітків протестували на ВІЛ та сифіліс

Полтавських підлітків протестували на ВІЛ та сифіліс

Захід провела БО “Світло надії” за ініціативи МБФ “Альянс громадського здоров’я” та підтримки Полтавського обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

– Це частина профілактичної роботи, яку ми проводимо серед молоді, в тому числі – учнів ПТЛ. У всіх бажаючих учнів є можливість анонімно та безкоштовно пройти комбіновані тести (ВІЛ, Гепатити В і С та сифіліс) та дізнатися про результат. Таким чином ми ще раз нагадуємо їм про основи безпечної поведінки і яким чином вони можуть убезпечити себе, – сказав Віктор Шилов, керівник напрямку роботи з підлітками БО “Світло надії”.

“Світло надії” систематично проводить інформаційні заняття з тем: “Профілактика споживання психоактивних речовин”, “ВІЛ/СНІД”, “Репродуктивне здоров’я”, залучає до спільних заходів, проводяться консультації на базі ГЦ “Lighthouse”.

Також вони поводять інтерактивні заняття та залучають підлітків-активістів для проведення занять за методом “рівний-рівному”.

Інтерактивні заняття

Інтерактивні заняття

-Завдяки існуючій співпраці ми поєднали тестування та інформаційні зони із учбовим процесом. Ми співпрацюємо уже рік і бачимо як позитивно учні сприймають заняття, оскільки всі вони проводяться у різних формах. Відповідно і необхідний матеріал сприймається краще від запрошених фахівців, а не викладачів закладу, – зазначив Олександр Чернобель, директор Полтавського професійного ліцею транспорту.

Крім конфіденційного тестування, у закладі проводили інформаційні заняття та працювали тематичні зони (“Міжособистісне спілкування”, “Профілактика психоактивних речовин”, зона практичних навичок та мультимедійна).

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018