Полтавських абітурієнтів запрошують на навчання до Польщі

0

Проект «Teraz Wroclaw» пропонує абітурієнтам з України  ознайомитися з презентаціями, які присвячені навчанню у Польщі. 9-10 листопада проект Teraz Wroclaw представить виставку «Полтавський абітурієнт. Освіта за кордоном», яка пройде в обласнійбібіліотеці ім. І. Котляревського.

Fotolia_42761647_Subscription_XXL-700x442

Виставка відбудеться у фойє нашої бібліотеки, початок – о 10.00. Зокрема, на виставці буде презентовано польські видавництва, – розповіли працівникив обласної бібліотеки.

Проект Teraz Wroclaw (програма Study in Wroclaw) успішно втілюється вже більше 9 років. Організатори привертають  увагу іноземців до
навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах. Спеціалісти, які задіяні у проекті безкоштовно консультують усіх бажаючих долучитися до  проекту з питань вступу та допомагають контактувати із навчальними закладами. Найкращим учасникам програми надають можливість навчатися безкоштовно.

– На майбутніх абітурієнтів чекає багато цікавої інформації. Ми розповімо про Вроцлав як місто для навчання, професійної кар’єри та привабливих умов для проживання», – повідомила спеціаліст у справах міжнародних контактів «Teraz Wroclaw» Марія Гриценяк.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018