Полтавські воїни розповіли школярам про своє перебування у зоні АТО

0

4 грудня у актовій залі Полтавської спеціалізованої школи №3 під гаслом «Героями не народжуються…» відбулася зустріч воїнів АТО з учнями навчального заклад.

Випускник СШ № 3 1984 року, військовий 93-ї окремої механізованої бригади Юрій Заєць, заступник командира роти снайперів 92-ї окремої механізованої бригади Олександр Лопатюк та зв’язківець, у складі 93-ї окремої механізованої бригади Віталій Діденко розповіли дітям про ситуацію на Сході та безпосередньо про своє перебування у зоні АТО.

Фото: rada-poltava.gov.ua

Також герої подякували школярам, які надсилають свої листи, малюнки, адже, як вони зауважили, для них це зараз дуже важливо, закликали дітей бути патріотами і гарно вчитися та пообіцяли в разі необхідності і наступного разу піти воювати задля їхньої безпеки.

У свою ж чергу учні підготували для гостей невеличкий концерт патріотичної тематики.

По завершенню координатор центру воїнів АТО при Полтавській ОДА від Президента України, яка теж є випускницею СШ № 3 Ірина Каптур подарувала директорові школи прапор зі словами подяки від воїнів, які отримали гуманітарну допомогу від учнів та батьків школи. У відповідь директор нагородила Юрія Зайця та Віталія Діденка нагрудними знаками «За вірність народу України».

Наталя Гостило

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018