Полтавські військові відпрацьовували навики стрільби перед відбуттям в зону АТО

Роман Грицун
10:07 | 07 липня 2016
1

Журналісти видання «Трибуна» відвідали практичні зайняття з вогневої підготовки Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку, і на власні очі побачили, як тренуються військові, а також дізналися про функціональні особливості спеціальної техніки, що допомагає точніше проаналізувати рівень навичок і вмінь захисників України.

IMG_7827

На стрільбище військової частини В0213 прибув зведений підрозділ Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку. Це військовослужбовці, які проходять комплексну підготовку для відбуття на ротацію у зону проведення АТО для виконання завдань за призначенням.

– Підрозділи нашого зонального відділу на постійні основі перебувають у зоні проведення бойових дій. Ми здійснюємо планову заміну військовослужбовців, які відслужили свій певний термін. Всі військовослужбовці, які відбувають у АТО – це вже контрактники. Серед них є люди, які вже мають бойовий досвід участі в антитерористичній операції, – розповідає заступник начальника Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку по роботі з особовим складом підполковник Віталій Діхтяр.

IMG_7845

Молодший сержант, помічник начальника групи взводу патрульно-постової служби Олесь Демчук був призваний на військову службу в рамках 5 хвилі мобілізації і вже відслужив свій термін, але залишився в армії на контракті, аби допомагати молодшим колегам. Він розповів про мету цих практичних занять

– Ці заняття ми проводимо для того, щоби вдосконалити навики стрільби у наших бійців. Будемо працювати вправу стрільби зі штатної стрілецької зброї – автомату АК-74. Раніше перебував у зоні АТО. Але по закінченні терміну служби вирішив залишився проходити службу, аби допомогти молодим хлопцям підтягнутися, – розповідає Олесь Демчук.

IMG_7860

Олесь Демчук

Точність стрільби наших військових на полігоні фіксує спеціальне обладнання. У апаратній, яка знаходиться над стрільбищем, працює боєць, який вмикає та опікується необхідною технікою.

IMG_7847

IMG_7854

Молодший сержант Олексій Семененко розповів ,як же працює це обладнання, і для чого воно потрібне взагалі.

– На полігоні працюють підйомні мішені на радіо-керуванні. Коли солдат готується виконати постріл, програма прописується автоматично, мішень виставляється по курсу стрільби. Коли солдат починає стріляти, ми вмикаємо систему, і далі вже вона сама фіксує скільки разів боєць влучив у ціль. Комп’ютер сам вираховує точність влучання, з допомогою спеціального сигналу на екран передається ця інформація. Таким чином мінімізується можливий людський фактор необ’єктивності у оцінці вмінь та навиків бійця, – розповідає військовослужбовець Олександр Семененко.

Наступного тижня військовослужбовці Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку, які забезпечують діяльність однієї з військових комендатур в зоні АТО на території Донецької області, їдуть на чергову ротацію особового складу. Наразі ще триває курс підготовки, який закінчується тактичним виконанням вправ стрільб.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

невірно написане ім”я і прізвище: “Молодший сержант Олексій Семененко розповів ,як же працює це обладнання, і для чого воно потрібне взагалі.” – Олег Симоненко необхідно написати.

10:49 | 07 Липня 2016
ira
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: