Полтавські студентки змагались у перукарській майстерності

0

13 жовтня серед студентів ПТУ №31 провели конкурс-змагання з перукарської майстерності.

MIvJ1_X2Zkg

Фото: kolo.poltava.ua

У конкурсі взяли участь 20 дівчат. За умовами змагання, вони мали зробити по одній зачісці. Взагалі, конкурс проводився серед другокурсниць, але до нього долучилося ще й дві першокурсниці.

Подіумна зачіска відрізняється фантазією та креативністю, проявленою під час роботи. Така зачіска дає право виходу на будь-яку сцену, – розповіла Алла Журавель, старший майстер навчального закладу. – Всього сьогодні – 20 учасниць, 18 із них – другокурсниці, ще 2 учениці – першокурсниці, які виявили бажання також долучитись до конкурсу. Підсумки конкурсу підіб’ють члени журі – директори салонів-перукарень Полтави. Визначать 4 призові місця – гран-прі та 1, 2, 3 місця. Перемога дає нашим учням стимул у подальшому навчання, грошову нагороду і можливість зарекомендувати себе перед роботодавцями, тобто – це шанс отримати місце працевлаштування.

На виконання конкурсних робіт ученицям-перукарям дали дві години. Декоративні прикраси та деталі повинні були складати близько 30% зачіски.

Свою роботу (про зачіску, – автор) я назвала «Аліна», в честь моєї моделі, – розповіла Інна Даценко, одна з конкурсанток. – Для зачіски використала сіточку, силіконові резинки та шпильки. Для мене це не перший конкурс, але дуже важливий. Якщо я займу призове місце, то отримаю стимул на майбутні конкурси, а ще на таких конкурсах я черпаю натхнення.

Гран-прі виборола Каріна Барановська. Перше місце – Оксана Бікєтова. Друге – Марія Кравченко, а третє Анжела Лях.

Катерина Шевелєва

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018