Полтавські школярі намалювали своє бачення розвитку “зеленого” міста

Трибуна
2018-04-25

Протягом місяця у полтавських школах тривав міський конкурс екологічних малюнків “Крок за кроком”. Сферою для натхнення стала екологічна тематика, а саме розвиток міста у гармонії з навколишнім середовищем.

Полтавські школярі намалювали своє бачення розвитку “зеленого” міста

Полтавські школярі намалювали своє бачення розвитку “зеленого” міста

Тема конкурсу виявилася неабияк актуальною для дітей та вчителів – до ініціативи долучилися 28 шкіл та 192 учні. Змагання проводилися серед школярів 4-11 класів за окремими категоріями згідно віку та складності теми.

Загалом діти відображали свої думки щодо якості повітря, захисту водойм та лісів, збереження енергії, сталого ровитку міста та урбаністики, а також проблеми сміття. За результатами конкурсу оголошено 18 переможців, по три призові місця у кожній з п’яти категорій. Переможці отримали корисні призи: портативні колонки, туристичні термопляшки та годинники.

Ініціатором стала громадська організація “ЕКОЛТАВА” за сприяння полтавського міського упраління освіти.

Основною метою організаторів є підвищення рівня екологічної свідомості дітей, ознайомлення з цілями сталого розвитку ООН. Конкурс малюнків у Полтаві відбувся в рамках комплексного проекту «Крок за кроком» у програмі «Місцеві Ініціативи для Сталої України» (LINK), яку впроваджує в Україні Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи (РЕЦ). Мета програми – виховати нове покоління українців, що піклуються про природу, зберігають ресурси та не з чуток знають про сталий розвиток.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: