Полтавські правоохоронці затримали квартирних шахраїв

1

Правоохоронці затримали та доставили до Октябрського відділу квартирних шахраїв. Зловмисники заявили, що у такий шахрайський спосіб вирішили заробити гроші. Працівники поліції встановили, що правопорушники не мали постійного місця роботи та доходу. Також шахраї зловживали спиртним. У ході слідства з’ясувалось, що 24-річні полтавці раніше притягувалися до відповідальності, повідомляє Октябрського відділу ГУНП в Полтавській області.

pravo-znaty.org_.ua_

Молодики знайшли шахрайську схему в Інтернеті. Вони орендували квартиру у Полтаві на вулиці Залізній.

В договір оренди останні внесли відомості, що квартира здається на 1 рік, виготовили бланки договорів, а потім розмістили оголошення про здачу житла. Копію паспорта власника чоловіки знайшли в квартирі, – розповідає начальник Октябрського відділу поліції Олександр Терела.

Пізніше вони здавали квартиру різним особам, у яких шахраї встигли забрати кошти. В результаті зловмисники ошукали трьох осіб.

Від квартирних махінацій постраждали 24-річний полтавець та 34-річний студент-іноземець, які одразу звернулися за допомогою до поліції. Пізніше до правоохоронців звернулася і власниця помешкання.

Правоохоронці звинувачують молодиків у злочині за ч.2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Їм загрожує штраф у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018