Полтавські підприємства працюватимуть на оборону країни

0

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко на своїй сторінці у соціальній мережі розмістив повідомлення про те, що 19 лютого у стінах ОДА підписали меморандум співпрацю з Державним концерном «Укроборонпром».

Screenshot_5

Пан Головко стверджує, що для того, щоб підписання відбулося, докладено чимало  зусиль.

«Українська “оборонка” демонструє принцип відкритості — і розміщує свої замовлення на промислових підприємствах. Замість того, щоб закуповувати техніку і комплектуючі за кордоном, “Укроборонпром” вкладає їх у власну економіку і вітчизняну промисловість. Це і є реальні інвестиції і державна підтримка промислового сектору», – йдеться у повідомленні.

За словами генерального директора ДК “Укроборонпром” Романа Романова, концерн зацікавлений у співпраці з усіма полтавськими підприємствами, незалежно від форми власності. Головні вимоги – якість та своєчасне постачання продукції.

«”Оборонка” працює без посередників, гарантує 80% відсотків передоплати своїх замовлень. На полтавських підприємствах держава готова розмістити замовлення на майже 10 тисяч номенклатурних найменувань. В департаменті економіки залишили кілька каталогів, тож керівники підприємств зможуть ознайомитися із продукцією, яка потрібна “оборонці”», – пише Головко

Практичну частину співпраці обговорять у Кременчуці. Туди запросять представників промислових  підприємств та ДК «Укроборонпром».

Юлія Злепко

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018