Полтавські медики посіли 1 місце на змаганнях “Закарпатські медичні ралі-2019”

З 5 по 7 червня в Ужгороді пройшли масштабні Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю — десяті «Медичні ралі» та науково-практична конференція «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу».

У змаганнях взяла участь 41 команда з усіх регіонів України та команди з інших держав: з Румунії, Литви, Словаччини, Польщі. Українські команди представляли систему вітчизняної екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка налічує 52 тисячі фахівців.

В умовах, максимально наближених до реальності, конкурсанти вирішували складні завдання, відпрацьовували клінічні випадки та різноманітні змодельовані ситуації. Змагання проводили у місті Берегово та селі Яноші.

Перемогу серед українських команд виборола бригада з Полтави, до складу якої входить лікар Василь Колесник, фельдшер Олександр Півень, лікар Марина Средробольська, фельдшер В’ячеслав Шийка. «Срібло» — у сумчан, «бронза» — у бригади  із Закарпаття. Переможці отримали почесні Кубки, відповідні дипломи й медалі та пам’ятні сувеніри у вигляді закарпатського ведмедика з емблемою екстреної медичної допомоги.

Полтавщина отримала почесне право проводити наступний чемпіонат та приймати гостей 2020 року.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Які молодці. Це як євробачення, переходе з міста в місто.

2019-06-16
Кіра
Відповіcти
0

Гордимося своїми!!!

2019-06-15
Дар'я
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: