Полтавські медики отримають виплати з міського бюджету

Кожен медичний працівник Полтави до професійного свята отримає виплату з міського бюджету. Виконком Полтавської міськради більшістю голосів прийняв рішення «Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2019 рік». Один з пунктів програми передбачає виділити по 700 грн кожному медпрацівникові до Дня медика. З бюджету на це витратять 8 млн 171 тис. грн.

Член виконкому Дмитро Бурмака запропонував виключити цей пункт з проекту рішення і направити ці кошти на лікування дітей з рідкісними хворобами. Секретар міськради Олександр Шамота відповів, що на прикладі своєї матері, яка пропрацювала санітаркою, знає, що це важка праця. Тому рядових працівників охорони здоров’я потрібно підтримати.

Заступник міського голови Людмила Бойченко повідомила, що в Полтаві намітилася тенденція відтоку медсестер і санітарок. Тому такі виплати, а також інші заохочувальні заходи міської влади повинні виправити ситуацію.

За словами Бойченко, середня зарплата медсестри в Полтаві — 6620 грн, санітарки — 4930 грн. Після податкових відрахувань вони отримують ще менше.

Іншим рішенням виконкому кращі працівники галузі отримають премії — 2040 грн кожному. Після сплати податків — це 1600 грн.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А шо за така сума -700 грн,якось ні туди ,ні сюди)))

2019-06-09
Наталія
Відповіcти
0

Чекаємо з нетерпінням пАдАрунків!

2019-06-09
Сестра
Відповіcти
0

А коли в нас день медика?

2019-06-09
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: