Полтавські красені змагалися за звання “The most of handsome man”

0

30 січня у ресто-клубі “Подіум” вже вдруге пройшов конкурс краси серед чоловіків. Цього разу захід мав назву перший чоловічий проект “Man. The most of handsome man”.

Усього було представлено 13 учасників, із яких мали обрати двох переможців – за перше місце та приз глядацьких симпатій.

IMG_8521

Після того як ведуча коротко розповіла суддям про кожного учасника, хлопці мали показати свої торси, тобто пройтися  топлес. Потім красені продемонстрували дефіле в одязі спонсорів заходу, після чого, задавши питання своїм фаворитам, судді мали визначити переможця.

А щоб глядачі не нудьгували, поки хлопці перевдягаються, організатори підготували конкурсі, за участь в яких кожен учасник отримав подарунок від закладу.

Цього разу звання “The most of handsome man” отримав Андрій Бородінкін, а приз глядацьких симпатій, не без допомоги друзів, як зізнається полтавець, – Констянтин Пудло.

Я навіть не очікував, що отримаю стільки призів від суддів та ще й стану другим переможцем, якщо можна так сказати. Звісно ж, мені пощастило, що у мене не мало друзів, які сьогодні прийшли підтримати мене та покричати. Думаю, що саме вони своїми криками та тупотінням вироболи мені цю нагороду, – говорить Констянтин.

Переможець підпише контракт з міжнародною модельною агенцією “Mike model management”  та стане обличчям рекламної компанії відомого бренду. Проте ніхто з учасників не пішов додому з пустими руками.

Наталя Гостило

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018