Полтавські художники презентують свою виставку у Києві

Марія Куцина
08:03 | 29 березня 2019
4

4 квітня Spivakovska ART:EGO gallery презентує колективну виставку молодих полтавських художниць і художників STRANGELET.

Полтавські художники презентують свою виставку у Києві

Полтавські художники презентують свою виставку у Києві

Проект STRANGELET – це гіпотетичний об’єкт з дивної матерії, що здатний перетворювати будь-що, з чим контактує, у себе самого. З часом він змінить усе, до чого доторкнеться. Це взаємодія, ділення та розпад одночасно. Це реакція, яка народжує новий елемент, що є реінкарнацією минулого матеріалу – на користь чи на шкоду. STRANGELET – це алегорія на взаєморефлексію та вплив будь-чого на будь-що. І якщо мистецтво є такою матерією, що здатна перетворити в себе усе, до чого доторкнеться, то мистецтво є нами. А ми є мистецтвом.

Довідка: Стрейнджле́т (англ. strangelet) – гіпотетичний об’єкт, що може бути абсолютно новою формою речовини. За твердженнями вчених, стрейнджлети існують у космосі. Складаються вони з так званої «дивної матерії»: пов’язаних між собою «дивних кварків», природа яких ще повністю не вивчена. Можуть володіти надзвичайно великою масою і дуже малим співвідношенням заряду до маси. Наразі відомо лише, що стрейнджлети є стабільними в космосі самі собою, але коли вони вступають у контакт зі звичайною матерією, то починають перетворювати її на «дивну», з якої складаються самі.

У виставці візьмуть участь такі полтавські автори: Вартан Маркарьян, Марина Зевако, Юрій Шаповал, Тетяна Домненко, Карина Строкань, Марина Герасименко, Підгайний Іван і Роксолана Дудка.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

От читала ваш матеріал про видатних художників і їх палвтри,а ткт в сечасному таків терміни,що без гугла не розберешся)))

20:22 | 29 Березня 2019
Наташа
Відповіcти
0

А чого нам пару картин не показали,що воно та як?

18:20 | 29 Березня 2019
Таня
Відповіcти
0

бо це анонс, а картини можна буде побачити на виставці, або у фотозвіті

15:45 | 03 Квітня 2019
Тетяна
0

Для мене це якась вища математика))))про що ця виставка?)))

11:38 | 29 Березня 2019
Ліна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: