Полтавські екоактивісти готуються до наймасштабнішого прибирання року

Трибуна
2017-03-01

Громадське об’єднання «Еколтава» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» почали підготовку з «Обласного форуму взаємодії та розвитку».

mzCAeqWcB8A

Цього року захід планують провести 29-го квітня. Основною його метою є пошук механізму співпраці серед всіх його учасників та, звичайно, підтримання порядку та чистоти в місті.

Перше прибирання в Києві було проведено ще в 2010 році, а в Полтавській області – у 2013.

Одна з координаторів цьогорічної акції в місті та області Юлія Городчаніна розповіла нам про те, що за 4 роки кількість учасників та волонтерів, які долучаються до акції, продовжує збільшуватися. На території області переважно беруть участь школи, а в Полтаві – приватні та бізнес організації.

– Щоб залучити більше полтавських школярів, до 29 квітня буде проведений конкурс. Ті школи, які зберуть більше макулатури та будуть активними на суботниках, отримають призи, які будуть сприяти екологічності довкілля, – розповідає Юлія.

Юлія Городчаніна

Юлія Городчаніна

Також організатори відзначили, що будуть шукати всі можливі способи, щоб заохотити до участі всі органи місцевого самоврядування, щоб прибирання територій стало результативнішим.

Марія Куцина

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: