Полтавські дівчата та жінки можуть передати вітання військовим з Днем святого Валентина

3

До Дня всіх закоханих журналісти «Громадське ТБ.Полтава» пропонують долучитися до акції «Валентинка воїну». Всіх бажаючих чекають 5-ого лютого о 12:00 на площі біля театру імені Гоголя.
Джерело — ukr-online.com_

Один з ініціаторів даної ідеї — журналіст Олександра Харченко. Вона разом ще з кількома колегами за тиждень їхатиме до наших військових в Урзуф (Донецька область). Тому вони вирішили записати відеопривітання їхніх дружин та дівчат. Але як виявилося, що багато з них живуть не в Полтаві, а по області, і дістатися до всіх доволі складно. Крім того, про багатьох з них бракувало інформації.

Тому вони підійшли до цього з іншого боку. Тепер журналісти запишуть відеопривітання з Днем всіх закоханих від всіх жінок і дівчат, які побажають це зробити:

– Це не виключно для тих, чиї сини, чоловік, хлопці в АТО. Це для загального вираження любові і побажання військовим, — говорить Олександра Харченко.

Олександра Харченко

Олександра Харченко

Серед «привітальників» таки будуть представники з родин військових у Урзуфі, як це і планувалося на початку.

Також ініціатори зазначають, що бажаючі привітати, але не зніматися на відео, можуть привітати бійців письмово своєю валентинкою або листом. Журналісти обов’язково передадуть їм все.

В разі додаткових питань або координації: 099-167-07-89 (Олександра).

Роман Повзик

Коментувати

3 Коментарів
Ігор
• 10:48 | 05 лютого 2016

а я хочу щоб про них згадували не лише в сята

Відповіcти
Ляшко
• 10:47 | 05 лютого 2016

Прекрасная инициатива! Молодцы

Відповіcти
Марина
• 10:31 | 05 лютого 2016

Я думаю, им будет приятно. Они нас там защищают, мёрзнут, а поздравление- это тот минимум который мы можем сделать для них. Искренне хочется поздравить и по этому буду обязательно.

Відповіcти
19 березня 2018