Полтавські депутати прийняли новий план боротьби з амброзією

На двадцятій позачерговій сесії Полтавської міської ради депутати одноголосно підтримали зміни до Програми боротьби з амброзією. 

Сесія Полтавської міськрої ради: прийнятий бюджет на 2019 рік

Сесія Полтавської міської ради: прийнятий бюджет на 2019 рік

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ, доповів про нову редакцію «Програми з ліквідації  амброзії полинолистої на території міста Полтава». У депутатів виникли запитання стосовно плану дій у боротьбі з амброзією.

— Програма — це добре. Та чи можна почути детальну інформацію стосовно того, як ви плануєте на практиці боротися з цією проблемою?, — запитала Світлана Нестуля, депутатка фракції політичної партії «Рідне місто».

Олексій Чепурко повідомив:

— Плануємо придбати три спеціальних трактори, спеціалізоване обладнання, оприскувачі. Говоримо про системну боротьбу. У січні починаємо тендерну процедуру. На сьогодні є політична підтримка, тому дякую депутатам, що підтримали виділення коштів на 2019 рік.

У свою чергу Юрій Бойко, з фракції «Об’єднання «Самопоміч», запитав про роль громадськості у боротьбі з «зеленим агресором»:

— З технікою зрозуміло і те, що з амброзією треба боротися. Мене цікавить, чи буде залучена громадськість? Як в інших містах України?

Амброзія навпроти зупинки Дослідна (Фото: Кристина Криженко)

Амброзія навпроти зупинки Дослідна (Фото: Кристина Криженко)

—  Програми, які діяли в інших містах, де за збір амброзії платили кошти — фактично зупинилися. Причина: мешканці починали нести амброзію з різних місць і не задумувалися про територіальне питання. Користуючись нагодою, хочу звернутися до громадськості. Усе що вам треба — це виконувати правила благоустрою нашого міста. Підприємці мають проводити очисні роботи на своїй території, мешканці приватного сектору — аналогічно. У парках амброзії практично немає, бо комунальне підприємство проводило там роботи.

Зміни до даної Програми підтримали 30 присутніх депутатів.

Раніше, Трибуна проаналізувала, як міська влада боролося з амброзією у 2018 році.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Навіщо витрачати кошти на знищення, бачите – зима сама все прибрала. Як і говорили деякі містяни.

2018-12-21
Злюк
Відповіcти
0

А-М-Б-Р-О-З-І-Я – як згадаю свою алергію!!!!!Боріться – поборете!!!!

2018-12-21
Едіта
Відповіcти
0

Найактуальніша і найобговорюваніша тема цього літа!!!!! Приємно,що згадали.

2018-12-21
Феофан
Відповіcти
0

Амброзії найбільше біло вздовж доріг та на закинутих завалених подвір’ях, які ніби чиїсь і нікому не потрібні. Тобто і хазяїн не прибирає і місто не має право , бо це приватна територія. Отам найбільші кущі і ростуть. Як з такми боротися?

2018-12-21
Василина
Відповіcти
0

Та шо ви гАварітє. Головне шоб до весни про неї не забули. Бо почнеться знов – цвітіння як в раю.

2018-12-21
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: