Полтавські чиновники розслідують скандальне привітання

0

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко вирішили розібратися, хто написав текст вітання з Днем Соборності України. Про це повідомляється на офіційному сайті Полтавської обласної ради.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко ініціювали проведення службового розслідування щодо підготовки тексту вітання з Днем Соборності України, яке було розміщено на офіційному сайті Полтавської обласної державної адміністрації. Його метою є виявлення посадових осіб, що підготували та розмістили вітання, яке викликало негативний характер.”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в привітанні представники влади назвали військову агресію, яка відбувається на сході держави, “внутрішнім конфліктом”, після чого зрозуміли свою помилку та виправили текст.

Як повідомляє Громадське.TV-Полтава, оригінал привітання можна переглянути в кеш Google.

Безымянный

Розслідування проводить з 25 по 27 січня 2016 року створена комісія під керівництвом Олександра Біленького, яка складається з представників обласної ради та обласної державної адміністрації.

Наталя Гостило

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018