Полтавські боксери привезли “золото” із чемпіонату України

1

29 листопада у Вінниці пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків. Учасниками чемпіонату стали 14  полтавських боксерів. П’ятеро полтавців стали переможцями у своїх вагових категоріях.

1

Давид Ян із Полтави виборов «золото» у ваговій категорії 35,5 кг. У фіналі він здобув перемогу над донеччанином Миколою Лісковцем. Максим Белоусов переміг  у ваговій категорії 59 кг, він переміг  Ігоря Ходюка з Києва. Ще  один полтавець здобув перемогу у ваговій категорії 41,5 кг. Йому поступився Микита Дутченко із Запоріжжя. У категорії 44,5 кг переможцем став Кирило Таран. Полтавець Максим Сорока виступав у категорії 56 кг, він переміг харків’янина Дениса Шеврдіна.

Срібні медалі з чемпіонату України завоювали полтавці Данило Яковлєв, Ілля Прокопчук, Олександр Євсєєв. “Бронза” дісталася  Олександру Бабенку, Микиті Канюці, Кирилу Глібку та Владиславу Беседіну.