Полтавські активісти закликають почати ранок велосипедно

Анна Єгорова
08:09 | 12 вересня 2016
0

22 вересня ГО “CITY lab” запрошує долучитися до ранкової акції “Велосипедом на роботу”. Суть руху полягає в тому, аби приїхати ровером о 7.30 до вул. Соборності, 32 (“Львівська кав’ярня”), за кавою спілкуватися з однодумцями, а відтак разом попрямувати велосипедами на роботу.

14238286_1785585048391335_7333740248738805148_n

Дату заходу обрали не випадково. Саме 22-го вересня багато міст долучаються різноманітними акціями до Всесвітнього дня без автомобіля. Сенс у тому, аби відмовитися від автівки бодай на день і привернути увагу до екологічних проблем, спричинених надмірною транспортизацією. Голова ради координаторів CITY lab Дмитро Козиренко розповів “Трибуні”, що таку акцію влаштовують з 2014 року, й окреслив перспективи розвитку велокультури в Полтаві:
– Безумовно, кількість велосипедистів в Полтаві з кожним роком збільшується, але я не впевнений, що серед них значну частину складають автомобілісти, які пересіли на велосипед. За умови відсутності велоінфраструктури і якісного громадського транспорту, приватний автотранспорт залишається більш комфортним засобом пересування по місту. Тому поки що місто не зробило жодного кроку для того, щоб стимулювати перехід автомобілістів до більш дружніх для міста і населення транспортних засобів.
Дмитро Козиренко. Фото: Facebook

Дмитро Козиренко. Фото: Facebook

Нагадаємо, що останнім часом ініціативність любителів роверів збільшується: нещодавно активісти організували “Космічну велопрогулянку”, а також розпочали роботу над проектом “Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві” (за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської ОДА, облради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА).
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: