Полтавські активісти зайняли сесійну залу міськради

0

На мітинг під стіни Полтавського міськвиконкому сьогодні прийшло біля сотні людей.

Активісти

Активісти

Зранку полтавські активісти зайняли місця у сесійній залі Полтавської міськради. Вимагають проведення позачергової сесії. Основні питання, запропоновані до розгляду: мораторій на встановлення МАФів в обласному центрі, припинення незаконного будівництва, відставка першого заступника міського голови Михайла Шевченка, якого деякі активісти підозрюють у причетності до силового розгону протестувальників біля арки будинку на Соборності, 27. Щоправда, сам Шевченко у телефонній розмові з правозахисником В.Ковальчуком заявив, що перебуває за кордоном і жодного відношення до вказаних подій не має.

– Закликаю громаду залишатися у сесійній залі, аж доки Мамай не оголосить конкретну дату проведення позачергової сесії, – заявив Ковальчук.

Також він впевнений, що полтавські правоохоронці — на боці тих, хто здійнює незаконні забудови.

– Є одна істота, це Олег Бех, яка “кришує” забудовників, – зокрема, заявив Ковальчук і нагадав про незаконну забудову по вул. Івана Мазепи, для встановлення начебто МАФів відбувається з явними порушеннями, вже визнаними ДАБІ.

На мітингу присутні представники ВГО “Сокіл”, які у скриньку для пожертв збирають гроші на лікування ветерана АТО Олекси Коби. Нагадаємо, він отримав 5 ножових поранень під час суточок з тітушками біля арки 5 квітня. За словами його побратима, Володимира Шередеги, стан Олекси важкий, йому зробили вже кілька операцій. Але загрози життю немає.

Активісти

Активісти

Прес-офіцер поліції повідомив журналістам, що наразі затриманий мешканець Глобинського району, який підозрюється у завданні тілесних ушкоджень Олександру Кобі. Тривають слідчі дії.

-Сьогодні ми стоїмо тут за Сашка Кобу, і проблема сидить тут, у міськраді. І поки вони нас не почують, ми звідси не підемо, – говорить Геогрій Сьомін.

З’явилася пропозиція скасувати проект рішення від про розробку детального плану забудови на проспекті миру.

-Те що відбулося зробила громада міста, це комунальне майно. Тут, у міськраді, буде штаб, де працюватимуть юристи, а мешканці можуть подавати скарги на забудови, – наголосив В’ячеслав Кущинський, громадський активіст та юрист.

Наразі активісти чекають реакції від мера міста на звернення та поки що планують залишатися у приміщенні. Створюється штаб супротиву.

Підписані документи

Підписані документи

Коментувати

21 березня 2018