Полтавське теруправління ДБР спрямувало до суду 42 обвинувальні акти

Очільник Полтавського територіального управління ДБР відзвітував про результати діяльності нещодавно створеного відомства.

Полтавське територіальне управління ДБР спрямувало до суду 42 обвинувальні акти

Полтавське територіальне управління ДБР спрямувало до суду 42 обвинувальні акти

За словами Володимира Тимошко, за два місяці своєї роботи слідчі ДБР взяли до роботи 767 підслідних проваджень, зазначивши, що левова частка з них — 685 — надійшли від інших правоохоронних органів. У відомстві відмічають високу завантаженість слідчих та суддів, що займаються цими справами.

— Не важко підрахувати, скільки проваджень припадає на одного слідчого. Але всі слідчі працюють, про що свідчать певні результати. Зокрема, ми пред’явили підозри 9 особам з числа тих, які не є військовослужбовцями. Щодо останніх, до суду спрямовано 42 обвинувальні акти, — говорить Володимир Тимошко.

Також він повідомив, що усього у штаті Полтавського територіального управління 114 осіб, з яких лише 29 — слідчі. Тоді як відомство потребує як мінімум 42 особи слідчих. Загалом штат укомплектований приблизно на половину. Наразі ж проводиться конкурс на заміщення вакантних посад. Зазначимо, частина слідчих розміщені в Дніпропетровській, Харківській Сумській та областях, оскільки Полтавське територіальне управління займається розслідуванням справ у чотирьох областях.

Володимир Тимошко поскаржився на повністю неукомплектовані оперативні підрозділи відомства. Проте згодом додав, що наразі налагоджена взаємодія з оперативниками інших органів — СБУ, САП, прокуратури, ДФС та поліції.

Що ж до матеріального забезпечення відомства, то воно має свої перемоги та недоліки. Наразі територіальне управління знаходиться у будівлі колишнього будинку профспілок по Соборності, 37. Будівля перебуває в аварійному стані, оскільки дах над рядом приміщень інколи протікає та заливає підлогу кабінетів.

Проте у відомстві сподіваються, що кошти на ремонт будуть виділені вже цього року. Також теруправління має отримати службові автомобілі. Наразі ж сам Володимир Тимошко пересувається по роботі на власному авто. Він заявив, що всі витрати на пальне та на мобільний зв’язок кожен зі співробітників сплачує з власної кишені.

На запитання журналістів про рівень ЗП в управлінні, він повідомив, що сам отримує 45 тисяч гривень, його заступники — по 41 тис. грн, а слідчі — близько 30 тисяч. Ця сума складається з посадового окладу та кількох доплат, зокрема за допуск до державної таємниці.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

767 проваджиень і 42 обвинувальних акти? а це нрмальне співвідношення я не зовсім понімаю. Це тіпа – круто?

2019-01-30
Грег
Відповіcти
0

І я хочу таку зарплату,які там ще є посад????Може підійду)))

2019-01-30
Ольга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: