Полтавське підприємство намагалось надурити державу на 27 мільйонів гривень

0

В ході відпрацювання господарської діяльності виробників сільськогосподарської продукції працівниками оперативного управління ДПІ у м. Полтаві виявлено злочин за фактом вчинення службового підроблення документів посадовими особами одного з підприємств Полтавського району (частина 2 статті 366 Кримінального кодексу України).  
гроши-min
Під час документування даного правопорушення співробітниками податкової міліції встановлено, що посадові особи підприємства з метою набуття статусу суб’єкта спеціального режиму оподаткування у сфері сільського господарства надали до контролюючого органу офіційні документи, до яких внесли завідомо неправдиву інформацію та безпідставно сформували податковий кредит з податку на додану вартість для ряду суб’єктів господарювання, чим завдали тяжких наслідків державі. Сума встановлених збитків становить 27,3 млн. грн.
Зібрані матеріали передано до слідчого управління УМВС України в Полтавській області. На даний час проводиться спільна робота щодо відшкодування суб’єктом господарювання завданих державі збитків.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018