Полтавське КАТП-1628 отримало нову техніку

У Полтавському КАТП-1628 презентували нову техніку. Зокрема підприємство отримало 2 сміттєвози та 1 асенізаційну машину на базі автомобілів МАЗ. Міська влада пообіцяла, що найближчим часом комунальники отримають ще одну асенізаційну машину.

Разом з журналістами на презентацію нової техніки завітали представники міської влади — секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, депутати Дмитро Сенчакович та Андрій Матковський.

– Закупівля техніки проведена за умов співфінансування з міського та обласного бюджетів. Я впевнений, що ми на правильному шляху. Закупівля техніки для комунального підприємства – це можливість самостійно прибирати місто, самостійно вивозити та сортувати сміття, – заявив Олександр Шамота.

– Сьогодні ви бачите 2 нових сміттєвози і одну асенізаційну машину, ще одну ми отримаємо вже до кінця року. Я хочу подякувати зокрема й обласній владі — за співпрацю. Наразі ми обговорюємо плани на наступний рік і сподіваємося, що в 2019 році по цій же програмі співфінансування (50 на 50) ми зможемо придбати додаткову техніку. Ми маємо стратегічний план на оновлення наших комунальних підприємств — це і «Міськсвітло», і «Декоративні культури». Формуються списки необхідної техніки. Зараз з міського бюджету ми оголошуємо тендери на закупівлю ще 8 сміттєвозів, додаткових баків і спецманіпуляторів для негабаритного сміття. На бюджетну сесію ми маємо глобальні плани: закласти у бюджеті необхідні для закупівлі кошти. Думаю, що десь «під Миколая» місто отримає ще нову техніку, — говорить Олексій Чепурко.

Також він повідомив, що КАТП має гостру необхідність у 5 сміттєвозах з боковим завантаженням та 5 — із заднім, тракторах для роботи на сміттєзвалищі, асенізаційних машинах.

— Взагалі, для нормальної роботи нам необхідно мінімум 25 сміттєвозів. У нас 16 сміттєвозів з заднім завантаженням та 6 — з боковим. Проте більше 9 зараз не виїжджає, оскільки техніка постійно ламається. Якщо враховувати 2 нових, то я думаю, що в середньому ми зможемо постійно використовувати 11-12. Цього мало, тому ми закуповуватимемо нові, — говорить Олексій Чепурко.

Директор підприємства Тарас Бойко підтвердив, наразі КАТП має значні проблеми з технічним та матеріальним забезпеченням. Переважна більшість техніки, зокрема і сміттєвозів, вже вичерпали свій термін експлуатації. Окрім цього підприємству не вистачає працівників, оскільки не має бажаючих працювати за наявні ЗП. Про необхідність  підняття заробітної платні також заявляв Олександр Шамота, який сподівається наступного року збільшити видатки на утримання комунальних підприємств. За наявності коштів, на підприємстві планують замінити вікна, що дасть можливість зменшити витрати на опалення ремонтної майстерні та покращити робочі умови працівників.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Які красавца!!!

2018-12-07
Андрій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: