Полтавська «Ворскла» програла «хлопцям з Бандерштадту» на їхньому полі

Полтавська команда знову втратила очки. Цього разу «Ворскла» поступилася на виїзді львівським «Карпатам» 1:0.

Капрати - Ворскла

Господарі поля розпочали гру у такому складі:

Карпати склад

Полтавці розпочали гру небезпечним моментом. На 5 хвилині їм вдалося організувати контратаку, під час якої Ігор Коломоєць пробивав здалеку, але страж львівських воріт перевів шкіряного на кутовий.

Ворскла склад

«Карпати» нічим особливим не запам’яталися, хіба-що на 19 хвилині Костевич прострілював з лівого флангу у центр карної зони, однак Бланко, який опинився на вістрі атаки, у боротьбі з захисником не зумів пробити по воротам.

Та вже за 4 хвилини все змінилося. «Зелені леви» подавали корнер, і все той же Бланко опинившись на ближній стійці переправив м’яч у сітку воріт полтавського клубу. 1:0.

«Карпати» могли подвоїти рахунок вже на початку другої половини зустрічі. Ненаситний Бланко-Лещук пробивав з лінії штрафного, але Богдан Шуст продемонстрував дива воротарської майстерності, витягши м’яч з нижнього кута.

Здавалося, що вся небезпека біля воріт «Ворскли» ішла лишень від земляка Ліонеля Мессі, аргентинського нападника львівської команди Густаво Бланко-Лещука, який у цей день святкує 25-річчя. На 60 хвилині він знову змусив працювати кіпера полтавців, пробиваючи головою після навісу з лівого флангу. Однак Шуст відбив і цей удар.

Через десять хвилин забивати могли гості. Санжар Турсунов завдав підступного удару з середньої дистанції в дальній кут, однак Роман Підківка ефектно відбив постріл узбецького легіонера.

На 78 хвилині Дмитро Хльобас несильно пробив з лівого краю штрафного у ближній кут, та воротар господарів намертво зафіксував м’яч в руках.

Ось так, під акомпанемент атак львівських «Карпат» і закінчилася гра. 1:0 мінімальна перемога «хлопців з Бандерштадту».