Полтавська влада вирішувала, хто відповість за травмування дівчинки бурулькою

Ранкова апаратна нарада, яка відбулась цьогоріч вперше, була цілком присвячена проблемі падіння бурульок. Адже днями у Полтаві поблизу зупинки «площа Зигіна» від падіння льодяної брили серйозно постраждала 6-річна дівчинка.

Полтавська влада вирішувала хто відповість за травмування дівчинки бурулькою

Полтавська влада вирішувала хто відповість за травмування дівчинки бурулькою

Наразі стан дитини важкий, проте стабільний. За словами секретаря міськради Олександра Шамоти, у дівчинки спостерігають позитивну динаміку та сподіваються на швидке одужання. Міська ж влада намагається знайти винних. На запитання профільного заступника з питань ЖКГ Олексія Чепурка, керівник КП ЖЕО-2 Олександр Ландар повідомив, що будинок не перебуває на балансі ЖЕО. Проте зазначив, що його підприємство регулярно знімало з нього всі бурульки.

— З цього будинку збивали вже двічі. Чергове прибирання планували провести в неділю 3 лютого, але, на жаль, не встигли. Впала брила з приватного балкону — просто поїхала. Огороджувальні стрічки навколо були. Велику увагу приділяємо саме цьому будинку, через те, що раніше тут вже був інший випадок.

Також Олександр Ландар поскаржився, що полтавці самовільно добудовують до будинків криті балкони, що не відповідають нормам ДБН, та несуть загрозу через високий ризик сходження льодових мас. Ще однією проблемою комунальників є підприємці та мешканці приватизованих квартир — вони не доглядають за своєю територією, хоча юридично вся відповідальність лежить на них.

Начальник інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтавської міськради Антон Тонконог повідомив, що з початку 2019 року інспекція склала 205 протоколів та 380 приписів на усунення недоліків щодо підприємців, які не впорядковують територію біля своїх закладів та не збивають з дахів будівель бурульки. Проте повноваження інспекції обмежуються лише протоколами та приписами, які повинна розглядати адміністративна комісія.

Наразі ж ліквідацією бурульок у місті займаються КП «ЖЕО №2», КП «Міськсвітло» та ДСНС. Для залучення останнього було підписано угоду на 700 тисяч грн.

Попри заяви Ландара про те, що ЖЕО не має юридичного права залучати до прибирання техніку інших КП та підписувати субпідрядні угоди, Олексій Чепурко звернувся до представників КП та попросив активно долучитись до ліквідації даної проблеми.

Зазначимо, прокуратура Полтавської області, у зв’язку з інцидентом розпочала провадження за ч. 1 ст. 367 КК України (Службова недбалість). Що ж до того, хто відповідальний за цей будинок, то за повідомленням прокуратури, багатоповерхівка перебуває на балансі КП «ЖЕО №2», а огороджувальні стрічки поруч були відсутні.

Пошуком винних займатимуться правоохоронні органи.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Вже раз така подія зійшла з рук, всі забули. Цікаво ,кого покарають цього разу. Це ж найзручніше,коли нема конкретних установ,які були б відповідальні за ці участки дороги,будинки.

2019-02-04
Орест
Відповіcти
0

Поки це питання залишається рнеторичним,травмована ще одна дитина.

2019-02-04
Тамара
Відповіcти
0

“планували провести в неділю 3 лютого, але, на жаль, не встигли”- капець. Оце не повезло дитині…

2019-02-04
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: