Міська влада передплатила “Полтавський вісник” невідомим громадським організаціям

На передплату газети «Полтавський вісник» трьом громадським організаціям з міського бюджету виділять 943 тисячі гривень. Про це на засіданні виконкому повідомила начальник відділу соціального захисту Таїсія Супруненко.

photo

– У нас є звернення від трьох міських організацій на підписку газети «Полтавський вісник», – повідомила Таїсія Супруненко.

На що член член виконкому, учасник АТО Олександр Русін зауважив: у більшості громадських організацій є набагато важливіші питання, які слід вирішувати на міському рівні. Зокрема згадав Русін і організації, що займаються проблемами переселенців та ветеранів, учасників АТО.

– Я вважаю, що це рішення є несправедливим. Я особисто голосувати не буду. У атошників нині купа проблем, починаючи від соціальної реабілітації. У внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій теж чимало проблем. Прошу врахувати мою думку, і допрацювати, – звернувся до присутніх Олександр Русін.

На це відповів Олександр Мамай: усі звернення, з якими зверталися місцеві ГО, депутати врахували.

– На момент, коли проходила сесія і депутати затверджували бюджет, у нас просто не було жодного звернення щодо переселенців чи атошників, – наголосив міський голова. – Якщо зараз подана буде заявка, я впевнений, ми її врахуємо. На наступній сесії ми будемо затверджувати звіт державного казначейства, у нас будуть додаткові кошти.

Олександр Мамай вважає: якщо ж громада звернулася з проханням передплати міського видання, відмовляти не можна, і додав: «це не такі великі кошти» (942 700 тис. грн. – прим. авт.).

– Чимало людей наших передплачують «Полтавський вісник», тому що там є програма телепередач, – додав Олександр Мамай. –

Майже одноголосно рішення прийняли.

До речі, редактор «Полтавського вісника» наразі не знає, які саме громадські організації виявили таку цікавість до газети.

– Про це ми дізнаємося, коли замовники оформлюватимуть передплату, – повідомила журналістам «Трибуни» Лариса Семеняга.

Юлія Логвиненко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: