Полтавська вчителька з 16-ї школи поїде на всесвітній конгрес освітян у Дубаї

Тетяна Веркалець викладає історію у навчально-виховному комплексі №16 міста Полтави. Завдяки участі у премії Global Teacher Prize вона поїде у Дубаї на всесвітній конгрес освітян.

Полтавська вчителька з 16-ї школи поїде на всесвітній конгрес освітян у Дубаї

Полтавська вчителька з 16-ї школи поїде на всесвітній конгрес освітян у Дубаї (фото: Фейсбук)

19 вересня в Одесі визначилися з іменами топ-п’ятірки претендентів на Національну освітнью премію Global Teacher Prize. До цього списку увійшла полтавська вчителька Тетяна Веркалець.

Журі орієнтувалися на сучасні світові тенденції щодо вимог до вчителів: новаторство, анімація, моральний авторитет і лідерство.

Найкращого вчителя України вже визначили з-поміж них 7 жовтня під час церемонії нагородження Global Teacher Prize. Ним став викладач фізики з Чернівців Паул Пшенічка. Він отримав 100 000 грн.

Тепер п’ятірка кращих вирушить на всесвітній конгрес освітян у Дубаї – Global Education & Skills Forum. Форум відбудеться 17-18 березня 2018 року.

Полтавська вчителька з 16-ї школи поїде на всесвітній конгрес освітян у Дубаї (Фото: www.globalteacherprize.org)

Полтавська вчителька з 16-ї школи поїде на всесвітній конгрес освітян у Дубаї (Фото: www.globalteacherprize.org)

У рамках цього заходу проведуть нагородження премією Global Teacher Prize. Це нагорода в розмірі 1 мільйона доларів США, яка щорічно присуджується винятковому вчителю, який зробив видатний внесок у свою професію. Премія покликана підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їх зусилля заслуговують на визнання і відзначення.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Головне у всьому – любити свою роботу Тоді краще працювати хочеться і можна в конкурсах перемагати! Молодець вчителька, хай вона стане прикладом для інших полтавських освітян!

2017-10-08
Олександра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: