Полтавська поліція затримала чоловіка, який прикидався педагогом та видурював гроші у батьків

2

Працівники поліції Полтави затримали шахрая, який під виглядом вчителя танців, видурював у батьків гроші і зникав.

Шахрайство

Певний час чоловік прикидався педагогом з танців. Він  винаймав приміщення для занять, кілька тижнів навчав групу 10-річних дітей танцям. Потім шахрай повідомив батькам, що  дітям для виступу у телешоу потрібні костюми. Він оголосив вартість  костюма у сумі 1300 гривень. Частина батьків задала гроші,  але вчитель раптово зник. Він перестав з’являтися на заняття та відповідати на телефонні дзвінки.

Саме  з такими даними до відділення поліції у Київському районі міста Полтави почали звертатися батьки дітей, які ходили на танці до групи псевдо-педагога.

У ході розслідування кримінального провадження, яке було розпочато за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, поліцейські встановили особу зловмисника та адресу його проживання, – розповів начальник відділення поліції Сергій Махно. – Виявилось, що чоловік раніше уже притягувався до відповідальності за шахрайство в одному із райцентрів Полтавщини. Схема обману людей була точно такою ж.

Не всі батьки встигли віддати зловмиснику кошти, тому потерпілих виявилося лише четверо. Крадій розжився лише 5-ма тисячами гривень.

У прес-службі відділення поліції в Київському районі Полтави повідомили, що відповідно до законодавства, за скоєний злочин 41-річний полтавець може бути притягнений до відповідальності у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських робіт на строк до двохсот сорока годин або виправних робіт на строк до двох років, а також обмеження волі на строк до трьох років.

Юлія Злепко

17 липня 2018
16 липня 2018