Полтавська поліція пообіцяла провести перевірку відносно подій першої сесії облради

0

25 листопада в Октябрському відділі поліції відбулася прес-конференція на тему «Структура поліції міста Полтава. Стан правопорядку у Полтаві за 10 місяців 2015 року».

DSC_0121_1500x1000

На котрій начальник Октябрського відділу ГУНП в Полтавській області, Олександр Терела, повідомив журналістам про вже відомі факти стосовно стрілянини у одному зі полтавських магазинів та штовханину на другому засіданні першої сесії Полтавської облради сьомого скликання.

Київський райвідділ поліції проводить перевірку за фактом штовханини на сесії облради.

Із заявами та скаргами ніхто не звертався до поліції, але ми внесли даний факт до журналу обліку. Оскільки все бачили з інтернет-ресурсів. Ми проводимо перевірку, якщо будуть звернення громадян учасників, ми будемо проводити подальшу роботу, – заявив Олександр Терела.DSC_0126_1500x1000

Окрім того, на зустрічі звернули увагу і на зміни у структурі Національної поліції міста Полтава.

Після ліквідації територіального органу – Полтавського міського управління, у місті Полтава функціонує Октябрський відділ поліції ГУ НП в Полтавській області. В складі якого існує два відділення – Київське та Ленінське.

Згідно Наказу начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області визначено нове місце знаходження Октябрського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області: вул. Сковороди, 2-Б. А на місці колишньої адреси Октябрського райвідділу (вул. Комсомольська,16) тепер працює Ленінське відділення поліції.

Олена Костиря

15 липня 2018
14 липня 2018