Полтавська ОДА планує придбати службове авто за майже 1 мільон гривень

Полтавська обласна державна адміністрація оголосила відкриті торги на придбання службового авто SKODA SUPERB (або еквівалент).

Очікувана вартість закупівлі становить 900 000 гривень. 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 4 червня. Якщо торги пройдуть успішно, то авто мають поставити не пізніше 31 липня 2019 року. Транспорт повинен бути новим (таким, що не був у користуванні та не експлуатувався на виставках), технічно справним та виготовленим не раніше 2018 року.

Варто зазначити, що в тендерній документації міститься дискримінаційна вимога, яка стосується наявності на території міста, де знаходиться замовник (тобто Полтави) сервісної служби з обслуговування автомобіля. Такі вимоги часто стають причиною скарг до Антимонопольного комітету України.

Переможець також має забезпечувати проведення обслуговування авто впродовж гарантійного терміну, який повинен становити не менше 2 років без врахування  пробігу.

Автомобіль, за тендерною документацією, матиме: шкіряний салон, комфортну телефонію, інформаційне радіо, з’єднання Apple, голосове керування, ліхтарі LED, бортовий комп’ютер «MAXI DOT», внутрішнє світло (LED-рівномірне освітлення, LED-лампи для читання в стелі спереду та позаду, LED-освітлення дверних ручок, LED- освітлення простору для ніг, LED-освітлення в make­up дзеркалах), круїз-контроль та обмежувач швидкості.

Такі технічні характеристики авто (SKODA SUPERB) вказують на комплектацію AMBITION, яка за кошторисом на сайті коштує 761 347 гривень (без додаткових пакетів).

Раніше повідомлялось, що для працівників амбулаторій на Полтавщині витратять 3 мільйони гривень на автівки. «Трибуна» знайшла дещо цікаве в інформації учасників торгів.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

А шо,вернули Голвка? Чи кому це?

2019-05-21
Тіна
Відповіcти
0

Неплохо ОДА пляше! А може ланоса купить – дешево й сердито)

2019-05-21
Руся
Відповіcти
0

А це не дорогувато, якось дуже шикарно як для області.

2019-05-21
Віктор
Відповіcти
0

Ого!

2019-05-21
Вероніка
Відповіcти
0

А для кого це такий шикарний машина)?

2019-05-21
Віван
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: