Полтавська облрада витратить майже 2 млн на вебсайт

Полтавська обласна рада провела торги на створення та впровадження інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний веб-портал «SMART REGION Полтавської області». Предметом закупівлі є веб сайт, який забезпечуватиме інформування населення про хід впровадження проекту «SMART REGION Полтавської області».

Технічно, від підрядника вимагається створити та оптимізувати сайт для зазначеного проекту, та забезпечувати його безперебійну роботу використовуючи власне (чи орендоване) обладнання.

Участь у торгах взяли 6 компаній учасників, які запропонували ціни наближені до очікуваної вартості у 2 670 000 грн. Компанія ТОВ «БІС-СОФТ» знизила ціну до 500 000 грн, проте ця пропозиція була відхилена через відсутність частини документів, зокрема: компанія не надала копії документів про освіту працівників у галузі інформаційних технологій. Лист відгук компанії не містить ідентифікатору закупівлі.

—В частині відхилення учасника ТОВ «БІС-СОФТ» Замовник вчинив правильно. Надані довідки не містять переліку ресурсів, що будуть використані при створенні веб-порталу. А також відсутні документи про освіту кожного з працівників. Цих двох пунктів достатньо для відхилення пропозиції, — говорить закупівлю Олександр Довгошей, аналітик ГО «Інституту аналітики та адвокації», яка є членом «Dozorro-спільноти».

Тож переможцем обрали наступного учасника — Фізична особа-підприємець Голуб Андрій Вікторович з другою найнижчою пропозицією у 1 899 000 грн.

Слід зазначити, що всі інші учасники торгів, окрім переможця, мають багаторічний досвід у роботі з держ замовниками. Тоді як Голуб Андрій Вікторович вперше прийняв участь у торгах.

Зазначимо, Андрій Голуб входить до групи ФОПів, які об’єднались у web-студію «React logic».

Серед клієнтів «компанії» є акредитовані майданчики, проте юридично ми не маємо жодного договору, укладеного з «React logic».

—Перевірити чи немає завищення очікуваної вартості ми не можемо, оскільки на Prozorro інші схожі закупівлі коливаються в межах від 700 тис і до 4 млн. Точну вартість робіт може вирахувати лише IT спеціаліст. Поведінка першого учасника може бути як демпінгом, так і вказанням на реальну ціну створення сайту, — додав Довгошей.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: