Голова облради розповів, в яких напрямках відбуватиметься співпраця з фондом «Східна Європа»

Роман Грицун
12:02 | 08 лютого 2017
0

Енергомодернізація інфраструктури, екологічні та демократичні проекти. Саме такими є головні напрямки роботи фонду «Східна Європа», який незабаром розпочне співпрацю із Полтавської областю.

Голова облради розповів, в яких напрямках відбуватиметься співпраця з фондом «Східна Європа»

Голова облради розповів, в яких напрямках відбуватиметься співпраця з фондом «Східна Європа»

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

– Напрямок для співпраці тут знайде найвибагливіший – від реалізації елементів е-демократії до масштабних екологічних та енергетичних проектів. У більшості галузей у Фонду вже є відчутний досвід і результати. Так, ініціативи енергозбереження місцевих громад успішно реалізуються у Дніпропетровській, Львівській областях, – сказано у повідомленні.

На запрошення голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького до Полтави завітає голова Фонду Східної Європи Віктор Лях.

Біленький

Мета візиту – можлива участь громад області у програмах Фонду. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

– Зокрема, нас цікавить досвід у царині енергомодернізації. Сьогодні ми працюємо над розробкою ґрунтовної програми енергомодернізації у області. Це великі кошти, адже ми хочемо поступово оновити фактично всю інфраструктуру галузі, провести заходи утеплення. У цьому році на комунальні витрати та енергоносії для соціальних закладів Полтавщини лише у обласному бюджеті ми заклали майже сто мільйонів гривень. І це без закладів охорони здоров’я. Чималий тягар для бюджету. Витрати можна суттєву зменшити лише завдяки модернізації, – переконаний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

На сьогодні Фонд Східної Європи співпрацює з провідними світовими грантовими організаціями, серед яких – Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародний фонд “Відродження“.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: