Полтавська область серед лідерів з впровадження телемедицини на селі

Марія Мигаль
16 днів. тому
4

Телемедичні послуги запрацювали у 905 амбулаторіях п’яти пілотних областей (Кіровоградська, Харківська, Вінницька, Дніпропетровська та Полтавська), у яких працюють 1400 сімейних лікарів. Вже проведено 1854 консультації з кардіології, ендокринології, дерматології та пульмонології для сільського населення. Про це у своєму виступі на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

– На обласному рівні ми підібрали 268 вузькопрофільних спеціалістів, які консультують сімейних лікарів за допомогою телемедицини на другому та третьому рівнях. Лідерами цього процесу є Харківська, Кіровоградська і Полтавська області. Вже включились до впровадження телемедицини Луганська, Донецька, Івано-Франківська, Рівненська, Миколаївська і Київська області, – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, у Мінрегіону вже є дуже позитивний досвід з МОН щодо впровадження Нової української школи і Нового освітнього простору. Ці ж самі принципи сповідуються і у реформі первинної медицини: тут такі ж високі вимоги до приміщень, переліку обладнання і послуг.

Геннадій Зубко окремо подякував спеціалістам на третинному рівні – Інституту імені Стражеска, Інституту трансплантації ендокринних органів та тканин, які напрацювали низку нових клінічних рекомендацій для сімейних лікарів.

– Наша мета – за 2019-2020 роки покрити всі амбулаторії мережею Інтернет, забезпечити їх телемедичним обладнанням, транспортом. Бо для нас головне, щоб запропонований стандарт і далі ментально змінював місцеве самоврядування, – підкреслив він.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Пишаюся Полтавщиною,прогресивні!!!

16 днів. тому
Оксана
Відповіcти
0

Бо Полтавщина продвинута і крута даже в селах)

16 днів. тому
Даша
Відповіcти
0

Школа то норм,а от медецина,якось странно для мене. Це вони так діагнози установлюють через екран чи телефон.

16 днів. тому
Олег
Відповіcти
0

Що воно є ота телемедецина та ще й на селі? От як вони обслужать мою 85- річну бабусю?

16 днів. тому
Льоля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: