Полтавська область – перша в Україні з надання субсидій

0

У понеділок 27 березня відбулася апаратна нарада ОДА, на якій обговорили ряд питань, одним із них було надання субсидій. 

фото: adm-pl.gov.ua

фото: adm-pl.gov.ua

На сьогоднішній день близько 376 тис. сімей Полтавської області отримують житлову субсидію, що складає 64% від кількості проживаючих тут сімей.

Проте у Миргородському, Котелевському, Великобагачанському та Оржицькому районах спостерігається відставання від середнього показника. Протягом квітня соцпрацівники мають провести перерахунок субсидій, повідомляє офіційний портал ОДА.

-У цьому році вперше внесені зміни до законодавчих актів, які регламентують надання житлово-комунальних субсидій, де визначено, що після завершення опалювального сезону необхідно перерахувати кожну субсидію на неопалювальний сезон. Якщо раніше це були перерахунки, які проводилися в автоматичному режимі, то в цьому році нам необхідно не перерахувати, а фактично перепризначити, – зазначила Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення.

Після того, як сім’ї отримають субсидії, до 20 червня їм необхідно надати відповідне повідомлення стосовно цього.

Департамент соціального захисту населення проаналізує ситуацію в районах стосовно підготовки до цієї роботи протягом 10 днів.

Коментувати

19 березня 2018