Полтавська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом щодо будівництва на вулиці Соборності

Трибуна
2018-04-05

Полтавська місцева прокуратура звернувся до Господарського суду Полтавської області з позовною заявою в інтересах держави в особі Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Полтавської міської ради до ТОВ «Старнайт».

Полтавська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом щодо будівництва на вулиці Соборності. Фото з соцмереж

Полтавська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом щодо будівництва на вулиці Соборності. Фото з соцмереж

У позові йдеться про знесення прибудови на вул. Соборності, 31 у Полтаві до пам’ятки архітектури національного значення – будинку Дворянського зібрання 1810 року, що є складовою комплексу національного значення – Ансамблю Круглої площі, та приведення земельної ділянки у попередній стан. Про це повідомив заступник прокурора Полтавської області Олександр Савенко.

Читайте також: ДАБІ та прокуратура перевірили незаконну забудову у центрі Полтави (відео)

– Незважаючи на заборону ДАБІ, за відсутності відповідного дозвільного документа, який надає право на виконання будівельних робіт, товариство здійснює будівництво прибудови до об’єкта культурної спадщини, що є порушенням вимог ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 29 Закону України «Про планування і забудову територій», статей 22, 24 та 26 Закону України «Про охорону культурної спадщини», – сказав заступник прокурора.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: