Полтавська ДПІ нагадує про необхідність укладання угод між працівниками та роботодавцями

Трибуна
2017-03-07

Керівництво Полтавської держаної податкової інспекції вкотре звертає підприємців та їх потенційних працівників на необхідності укладання угод між працівниками роботодавцями.

Полтавська ДПІ нагадує про необхідність укладання угод між працівниками та роботодавцями

Полтавська ДПІ нагадує про необхідність укладання угод між працівниками та роботодавцями

– Протягом 2017 року спільні заходи фахівців Державної податкової інспекції у м. Полтаві, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста у напрямку боротьби з тіньовою зайнятістю сприяли підвищенню заробітної плати найманих працівників 12 підприємств. Як результат, додаткові відрахування до бюджету склали 19,3 тисяч гривень
Окрім цього, за результатами індивідуальної роз’яснювальної роботи, що проводять працівники міської податкової, 11 працедавців здійснили підвищення заробітної плати вище встановленого законодавством рівня, тим самим збільшили відрахування до бюджету на 11,3 тисяч гривень, – зазначив заступник начальника ДПІ у місті Полтаві Володимир Цюпка.

Багато роботодавців, намагаючись ухилитися від сплати податків, виплачують неофіційну заробітну плату своїм працівникам. Але таким чином вони позбавляють робітників гідного соціального захисту та пенсії. Відповідно нашому законодавству, соціальний захист гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок сплати єдиного внеску громадянами, підприємствами, установами й організаціями. Також такий спосіб заробітної плати позбавляє лікарняного, а жінок – допомоги при вагітності та допомоги по безробіттю.

А роботодавцям слід пам’ятати про те, що такий спосіб виплат інкримінується як легалізація (відмивання) доходів та тягне за собою кримінальну відповідальність.

Марія Куцина

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: