Полтавщину відвідує Посол Канади в Україні

Анна Єгорова
10:03 | 01 березня 2017
0

У Полтаву завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні – Роман Ващук. Із очільником ОДА, Валерієм Головком, посадовці розроблять дорожню карту візиту й обговорять варіанти співпраці.

Полтавщину відвідує Посол Канади в Україні

Полтавщину відвідує Посол Канади в Україні

– Мені дуже приємно, що ми співпрацюємо в різних галузях розвитку Полтавщини – економічній, соціальній. Канада також виділяє певні кошти в рамках проектів, які сьогодні мають серйозну перспективу й підтримку на Полтавщині – це й децентралізація, місцеве самоврядування. Тому Канада для нас приклад і стратегічний партнер.

Валерій Головко

Очільник ОДА привітав пана Ващука з першим візитом у Полтаву. Посол назвав Полтавщину одним із найуспішніших регіонів України та підкреслив готовність її приватних структур і громад утілювати ефективні проекти:

– Одна річ мати проект, який малює стратегії, але немає кому їх впроваджувати. Зовсім інакше, коли є й приватні фірми, і спроможні громади, які мають децентралізовані гроші та можуть утілювати в життя такі програми.

Роман Ващук

Валерій Головко запропонував перейти до практичної частини зустрічі. Делегація не повідомила повної дорожньої карти, проте запланувала відвідати освітні, культурні та бізнесові спільноти.

Валерій Головко, очільник ОДА

Валерій Головко, очільник ОДА

– Як на мене, дуже часто закордоном спрощують ситуацію в Україні, обговорюючи Схід-Захід, Північ-Південь, трохи забувають про Центр – найважливіший фактор стабілізації економічної та політичної.

Роман Ващук

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: