Полтавщина в десятці регіонів України з найнижчою захворюваністю на туберкульоз

0

20 жовтня УНН-Центр повідомив в прес-службі Полтавської ОДА про те, що Полтава увійшла в десятку регіонів України з найнижчою захворюваністю на туберклульоз.

pDocLungXray_Dollarphotoclub_54940412-700x466

Захворюваність на всі форми туберкульозу стабілізовано і становить 36,1 на 100 тисяч населення. Щодо смертності від хвороби, то вона в Полтавській області залишилась такою ж.

Задля контролю своєчасної реєстрації випадків туберкульозу та надання допомоги в організації амбулаторного лікування хворих на туберкульоз постійно проводяться візити в лікувально-профілактичні заклади області.

Довідка УНН-Центр: Туберкульоз  — розповсюджене і у багатьох випадках летальне інфекційне захворювання, спричинене різноманітними штампами мікобактерій. Найчастіше уражає легені, також може впливати на інші частини тіла. Передається через повітря, коли люди з активним туберкульозом кашляють, чхають або іншим чином виділяють слину у повітря. Більшість інфекцій є асимптоматичними і латентними. Приблизно кожна 10-та латентна інфекція прогресує до активної хвороби.

Катерина Шевелєва

22 липня 2018
21 липня 2018