Полтавщина стала пілотною областю із упровадження технологій розпізнавання облич NEC Corporation

Трибуна
2017-10-10
1

Сьогодні в приміщення ОДА підписали меморандум про співпрацю та взаємодію між Полтавською обласною радою, Полтавською ОДА та NEC Corporation.

Полтавщина стала пілотною областю із упровадження технологій розпізнавання облич NEC Corporation

Полтавщина стала пілотною областю із упровадження технологій розпізнавання облич NEC Corporation

Нещодавно відбулася перша зустріч обласної влади з представником NEC Corporation Ватару Іріє. Сьогодні ж, два місяці потому, маємо результат — Полтавщина першою в Україні запроваджує найдосконаліші у світі технології безпеки.

Співпраця розпочнеться у тестовому режимі. На випробувальний період NEC безкоштовно надасть свій програмний продукт.

— Сьогодні почався перший етап взаємодії реалізації концепції «електронної області» та «е-демократії». Ми обговорили певні принципи, досягли домовленостей та намітили плани, що невдовзі втілимо в життя, — говорить голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. — Світ не стоїть на місці, і щороку, щомісяця з’являються нові програмні продукти, які підсилюють в тому числі й життєздатність області, її обороноздатність та безпеку країни, і кожного громадянина зокрема.

Серед продуктів, запропонованих NEC Corporation, є напрацювання по розпізнаванню облич, пошуку, стеженню. Це дозволяє використовувати їх у роботі правоохоронних органів, у контролі перетину державного кордону, банківських установах, транспорті та інших. Подібні технології покликані убезпечити проживання громадян на охопленій території. І невдовзі Полтавщина відчує переваги співпраці зі світовими лідерами галузі, оцінивши якість продукту.

Спільно з фахівцями обласна влада обрала кілька об’єктів, де ці продукти тестуватимуться. Так, NeoFace Watch — технологію розпізнавання облич — запровадять на ПАТ «Укрнафта» (м. Кременчук), Полтавському ГЗК (м. Горішні Плавні), Епіцентр-Полтава (м. Полтава), ТОВ «Ворскла», Полтавський краєзнавчий музей та Кременчуцька міська рада.

Та найважливіше, що саме Полтавщина буде пілотним регіоном із впровадження будь-яких продуктів саме цієї міжнародної корпорації.

— Полтавщина у багатьох галузях — лідер із упровадження нових технологій. Одна з базових для області — програма забезпечення безпеки наших громадян у місцях їхнього проживання. Тому це пріоритет роботи обласної влади, — говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко. — Використання новітніх технологій безпеки в Україні почнеться саме з Полтавської області. Люди повинні відчувати свою захищеність. Це має стати основою впевненості кожного українця у своєму майбутньому та майбутньому нашої держави.

Представник японської корпорації NEC — керівник відділу продажів IT рішень макрорегіону CIS NEC Corporation Ватару Іріє висловив вдячність керівництву області за організовану зустріч:

— У нас цей бізнес існує у понад 100 країнах. Зокрема, система розпізнавання облич встановлена більш ніж у 40 країнах. Я пишаюся тим, що сьогодні можемо продемонструвати вам найновіші технології. Впевнений, що ми зробимо вклад за допомогою цих технологій у Полтаву.

Ватару Іріє зазначив, що для успішного впровадження важливий не лише власне проект, а взаєморозуміння та командна робота з Полтавою й областю. Для них це перша угода з одним із українських міст. Тому також висловив сподівання на плідну співпрацю.

Полтавщина стала пілотною областю із упровадження технологій розпізнавання облич NEC Corporation

Полтавщина стала пілотною областю із упровадження технологій розпізнавання облич NEC Corporation

Представник корпорації в Україні Юрій Борисенко, також присутній на підписанні, розповів, що їхня технологія у цій галузі — дісно найкраща серед світових. Її розпізнавальна здатність може задовольнити потреби як невеликих міст, так і міст-мільйонників.

— Ми знаємо, що в області розвинена промисловість, сільське господарство, індустрія видобутку природніх ресурсів. Тому ми вирішили, що є гарна можливість розвивати наш бізнес, — продовжує Ватару Іріє. — Ми дізналися, що влада Полтавщини вже роглядає програми з покращення життя в регіоні. Ми долучені до подібних проектів по всьому світу. Тому, відповідно, що наші можливості співпали з вашим запитом.

На сьогодні проект не передбачає окрему закупівлю камер. Програмні продукти випробовуватимуться з використанням приладів, які є в наявності на шести обраних об’єктах у сфері місцевого самоврядування, виконавчої влади, МНС та деяких муніципалітетах.

Продукт впроваджуватиметься в рамках реалізації Програми «Безпечне місце, безпечний район». Час тестування не обмежується певним терміном. Область матиме можливість одночасно тестувати й інші продукти корпорації — «Електронний квиток», «Розумне місто» тощо.

Така співпраця є прикладом залучення інвестицій світових партнерів, в тому числі, через отримання програмного забезпечення.

Прес-служба Полтавської ОДА

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Пілотна – смішне слово)

2017-10-10
Дарина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: